fbpx
Darmowa dostawa już od 189zł!
Sprawdź nasze social media!

Idealny spód bezglutenowy do ciast

Trochę z braku czasu i siły… Zupełnie przypadkowo odkryliśmy ostatnio idealny i szybki sposób na spód do ciast bezglutenowych. Jest rewelacyjny w swojej prostocie, a pyszniejszy od wszystkich, które zrobiłam do tej pory z przepisów i mąk bezglutenowych. Ten spód od razu po pieczeniu jak i kolejnego dnia jest przepyszny i nadaje ciastu wyśmienity smak.

Spód na ciasto bezglutenowe

Idealny do serników, a’la tart, galaretek i czego tylko zapragniecie. 
Najwspanialsze jest to, że potrzebujecie do niego dwóch składników. Ciastek bezglutenowych i masła lub innego tłuszczu. Ważne aby nasze ulubione ciastka bez glutenu były mocno rozgniecione a masełko miękkie. Nam idealnie sprawdziły się ciastka bezglutenowe Naturotti, nie dość że są pyszne to jeszcze mają wspaniały skład. Zamiast masła możecie dodać oleju kokosowego lub czegoś innego co sprawi że zrobimy z nich masę, która rozklepujemy na płasko w blaszce. Pamiętaj aby blaszka również była wysmarowana masłem. 

Nasze proporcje: na 200 gramów ciastek 1/4 masła. Dokładnie mieszamy w miseczce aby wszystko się połączyło i ładnie kleiło. Gdy mamy wszystko zrobione wykłądamy masę na blaszke i rozgniatamy równo palcami. Naszego spodu nie musimy wstępnie i osobno piec dzięki czemu zaoszczędzamy mnóstwo czasu 🙂 

Ciastka bezglutenowe kukurydziane BIO, najbardziej uniwersalny smak pasujący do wszystkiego. 
Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka z mąką kukurydzianą, Włoskiej firmy Naturotti, 250g (lasuchowo.pl)

Ciastka bezglutenowe czekoladowe BIO, z kawałkami czekolady.
Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka z kawałkami czekolady, Włoskie, Naturotti, 250g (lasuchowo.pl)

Ciastka bezglutenowe gryczane BIO. 
Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka z mąką gryczaną, Włoskiej firmy Naturotti, 250g (lasuchowo.pl)

Ciastka bezglutenowe orzechowe BIO
Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka z kakao i orzechami laskowymi, Włoskiej firmy Naturotti, 250g (lasuchowo.pl)

Zestawy kilku opakowań:

Zestaw ciastek bezglutenowych, każdy smak po jednym opakowaniu. 
Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka Włoskie, zestaw 4 opakowań, Naturotti, 250gx4 (lasuchowo.pl)

Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka Włoskie czekoladowe, zestaw 4 opakowań, Naturotti, 250gx4 (lasuchowo.pl)

Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka Włoskie gryczane, zestaw 4 opakowań, Naturotti, 250gx4 (lasuchowo.pl)

Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka Włoskie orzechowe, zestaw 4 opakowań, Naturotti, 250gx4 (lasuchowo.pl)

Łasuchowo Bezglutenowy sklep ♥ Bezglutenowe ciastka Włoskie kukurydziane, zestaw 4 opakowań, Naturotti, 250gx4 (lasuchowo.pl)

Spodobał Ci się wpis? Udostępnij go w mediach społecznościowych!